Toda la información del fútbol base valenciano

GALERÍA: Todas las imágenes de la XII Gala FFCV de Entrega de Premios y Trofeos de La Ribera y La Safor

COMPARTIR
, / 628 0

Llenazo total en la sala RexNature de Alzira con más de 600 personas. El fútbol de La Ribera y La Safor se volcó el pasado viernes con la XXII edición de la Gala FFCV de las dos comarcas.

La Federación de Fútbol de la Comunitat Valenciana entregó los trofeos a los campeones de la temporada en un ambiente festivo y único que sirve para unir al mundo de nuestro deporte.

Además, se libraron los ‘Premis Important’, que sirven para destacar algo meritorio en algún club o alguna persona dentro del fútbol de las dos comarcas.

Aquí están todas las imágenes de la XXII Gala FFCV de La Ribera y La Safor. Se vivió un auténtico ambientazo con la asistencia de más de 600 personas y 54 clubes al evento.

XII GALA FFCV DE LA RIBERA Y LA SAFOR

Figures

Premi IMPORTANT màxima golejadora 2a regional grup III ROCIO SAUCO ARMENGOL (UD CASTELLONENSE)

Premi IMPORTANT màxim golejador 2a regional grup VIII, ANGEL MUÑOZ TORRENT (ALGEMESI CF) Premi IMPORTANT màxim golejador 2a regional grup IX , OSCAR L OPEZ CASTELLO (SENYERA CF)

Premi IMPORTANT màxim golejador 2a regional grup X DAVID MOLINA MARCO (CD Bocairent)

Premi IMPORTANT màxima golejadora 1a Regional grup II ANDREA TORMO CERDA (CF At. Càrcer)

Premi IMPORTANT màxim golejador 1 a regional grup V, JOSE M. GONZALEZ BENAVENTE (Almussafes CF)

Premi IMPORTANT màxim golejador 1a regional grup VI, VICENTE LLACER CIGES (CE La Font d’en Carròs)

Premi IMPORTANT màxim golejador Regiona l Preferent grup III , FRANCESC JOAN VIDAL BARBERA (UD Beniganim)

Premi Important maxim golejador 3a Divisió Grup VI JOSE ALEJANDRO SANCHEZ VIEDMA (Atzeneta UE)

Premi IMPORTANT portera menys golejada 2 a regional grup III , LAURA ERCHIGA BLANCO (Miramar CF)

Premi IMPORTANT porter menys golejat 2a regional grup VIII, ARTUR CASTERA ASENSI (Algemesi CF)

Premi IMPORTANT porter menys golejat 2a regional grup IX, ANTONIO REVERT CARRASCO (UD Castellonense)

Premi IMPORTANT porter menys golejat 2a regional grup XI ,CARLOS PEIRÓ GOMAR (Benirredrá CF)

Premi IMPORTANT porter menys golejat 1a regional grup V ,DAVID FEMENIA MUÑOZ (SD Sueca)

Premi IMPORTANT porter menys golejat 1a regional grup VI, CARLOS FRANCES JUAN (UD Canals)

Premi IMPORTANT jugadora revelació 2a regional grup III, SARA MARTINEZ SUAREZ (Ciutat d’Alzira FB)

Premi IMPORTANT millor jugador 2a regional grup VIII , NOEL ORTEGA MORALES (Algemesí CF)

Premi IMPORTANT millor jugador 2a regional grup IX, DANIEL VILA TORTOSA (Senyera CF)

Premi IMPORTANT millor jugador 2a regional grup X, DAVID TAENGUA AGUSTI (Racing Xàtiva CF)

Premi IMPORTANT millor jugador 2a regional grup XI JOAN MARAVILLA TARAZONA (CFB Gandia)

Premi IMPORTANT jugadora revelació 1a regional grup II, ELISA BOSCA ALVAREZ (CD Sport Base Ontinyent)

Premi IMPORTANT millor jugador 1a regional grup V CARLOS MUÑOZ ORTOLA (CD Llosa)

Premi IMPORTANT millor jugador 1a regional grup VI, JAVIER CALATAYUD NAVARRO (UD Canals )

Premi IMPORTANT millor jugador regional Preferent grup III , FRANCESC JOAN VIDAL BARBERA (UD Beniganim)

Trofeus al Joc Net

Trofeu al JOC NET en 2a regional ALGEMESI CF

Trofeo al JOC NET en 1a regional CD LLOSA

Trofeo AL JOC NET en Regional Preferent L’OLLERIA CF

Premi Important als delegats

Millor Delegat 2a regional grup VIII VICENTE MARTINEZ “CARRETE” (Ciutat d’Alzira FB)

Millor Delegat 2a regional grup IX SERGIO BLASCO CALABUIG ( SD Vallada)

Millor Delegat 2a regional grup XI, SALVADOR ALVARADO GREGORI ( CF GANDIA)

MIllor Delegat 1a regional grup V, SERGIO BARBERA GARCIA ( CE Alberic Promeses )

MIllor Delegat 1a regional grup VI, JOSE ANTONIO VALLS CARDÓS ( CD Sport Base Ontinyent)

Millor Delegat Regional Preferent grup III, VICENTE CANET DIRANZO (UD Alginet)

Reconeximents a àrbitres

Millor àrbitre 2a regional Deleg. La Safor LLUIS CALAFAT BOIX

Millor àrbitre 2a regional Deleg. Ribera VICENT GONZALEZ GARCIA

Millor àrbitre 1 regional MANUEL LOPEZ DE LA TORRE

Millor àrbitre Preferent JOSE LUIS LAGARDERA VENTURA

Millor àbitre assistent Preferent FS OSCAR CAMARA FERRER

Millor àrbitre assistent 3a Divisió RITA CABAÑERO MOMPO

Reconeiximents

Ascens a Primera Regional CIUTAT D’ALZIRA FB –Temporada 2018-19

Ascens a Primera Regional en promoció CD XERACO -Temporada 2018-19

Ascens a Primera Regional en promoció UD CASTELLONENSE “B”– Temporada 2028-19

Escola revelació de la temporada 2018-19 CF UD CIUDAD DE CULLERA

Escola més esportiva temporada 2018-19 CARLET EMF CF

Millor escola temporada 2018-19 UD ALZIRA

PREMI IMPORTANT a PASCUAL GARCIA ABALOS per la promoció del futbol femeni en TV

PREMI IMPORTANT a VICENT CUCARELLA MORENO per la promoció del futbol femení en TV

PREMI IMPORTANT a tota una vida dedicada al SD Sueca , JAVIER ORTELLS MATOSES

PREMI IMPORTANT a tota una vida dedicada a l’UE Atzeneta , JOSE PEREZ PLA

PREMI IMPORTANT per la seua dedicació al futbol en l,Alcudia BATI MARCH JUAN

PREMI IMPORTANT per la seua dedicació a l’UD Carcaixent , ROGELIO PASTOR HERMANO

PREMI IMPORTANT pel seu treball al Ciutat d’Alzira FB SANTI GARÉS BERNAL

PREMI IMPORTANT pel treball fet en el CF Promeses Sueca, CRISTOBAL CARSI FERRER

PREMI IMPORTANT a la seua trajectoria esportiva SALVADOR ESCRIHUELA QUILES , UD Tavernes

PREMI IMPORTANT JAVIER S. ARGENTE (PAPAS ARGENTE) per la promoció del futbol femení en l’ AT CARCER

PREMI IMPORTANT a NEREA QUESADA SOLER coordinadora esportiva del CF TRUJILLO La Pobla LLarga

PREMI IMPORTANT a l’UD BENIGANIM, per la trajectoria de 30 anys en Preferent i 3o Divisió

PREMI IMPORTANT al CD Llosa, pels seus 50 anys en la FFCV

Deja una Respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.